Kdo jsem

Jmenuji se Jonáš Hrubín a zvuk je to co mě baví. Vystudoval jsem čtyřletý obor Technika zvukového záznamu na ZUŠ Adolfa Voborského pod vedením Michala Ditricha (Hypnotix, Studio Bubny) zakončený absolventskou zkouškou. Studoval jsem také hru na klavír, hudební improvizaci a varhany. V současnosti se věnuji hře na akordeon, klávesové nástroje a didgeridoo. K live zvučení jsem se dostal hlavně díky kapelám ve kterých jsem působil. Od zvučení ve zkušebně jsem se rychle dostal ke zvučení malých akcí a poté začal pracovat jako zvukař v klubu V. kolona, kde příležitostně zvučím i nyní. Během svých začátků jsem také absolvoval roční stáž v Palác akropolis, kde jsem pracoval jako pódiový technik pod vedením špičkových zvukařů a nabral tak zkušenosti, ze kterých v live zvučení čerpám. V současnosti již mám svou techniku a více než 10 let zkušeností v oboru a jsem tak schopen zajišťovat malé a střední kulturní akce sám. Rád spolupracuji s umělci, muzikanty, DJs a všemi dobrými lidmi, kteří potřebují zvukovou techniku, aby dostali svoji tvorbu blíže k posluchačům.

Jsem součást umělecké skupiny Wizarts a v roce 2016 jsem založil projekt 5-MeO-TAR zaměřený na analogovou projekci. Od roku 2012 působím pod jménem DJ Jonah Moses s hudebním zaměřením na elektronickou taneční hudbu, chillout, ambient a balkánskou hudbu.

Působím také v neziskovém sektoru, aktuálně pracuji ve Farní charita Praha – Nové Město jako vedoucí terénní sociální služby. Prostředí neziskového sektoru je mi blízké a nabízím zvýhodněné ceny za služby spojené s technických zajištění akcí.